Antalya’da Tatil Kazanın – H24 Fit Beslenme
Image Alt
Antalya’da Tatil Kazanın

Antalya’da Ücretsiz Hafta sonu Kazanma Fırsatını Yakalayın!!

Bu zamanda güneşin tadını çıkarmak ve rahatlamak oldukça önemlidir. Bir hafta sonunu bizimle Antalya’da geçirmek ister misiniz? Sizi bir veya iki kişilik tatil yapmaya davet ediyoruz. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Sitemize girerek veya bizi arayarak 2500 TL’lik alışveriş yaparsanız; % 35 indirim kazanır, beş yıldızlı bir tesiste veya benzeri bir otelde tam pansiyon tatil yapabilir ve cumartesi akşamları toplantılar dahil olmak üzere 2 gecelik tek bir tatil bileti kazanabilirsiniz.
Eğer bizden almış olduğunuz ürünlerin toplam fiyatı 5000 TL olursa; %42 indirim kazanırsınız. Cumartesi gecesi tam pansiyon, gala yemeği ve parti dahil olmak üzere beş yıldızlı bir otel veya tesiste, bir kişi için 2 günlük tatil bileti kazanarak mükemmel bir hafta sonu geçirebilirsiniz Bu tatilden hemen yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve ya ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz. 2500 TL’lik veya 5000 TL’lik siparişlerle tatil imkanımızdan faydalanın. H24 fit beslenme Kulübü olarak sizlere her zaman yardımcı olmak için buradayız.

Her şey dahil 5 yıldızlı hotelde hafta sonu 2 gece tatil kazanma fırsatı.
Sorumluluk Reddi

Her danışman, müşterinin promosyon maliyetlerini ödemekle yükümlüdür. Hafta sonları yalnızca siparişi veren müşteri para iadesi alabilir. Hafta sonu tatilleri için tatil kuponları nakit olarak ödenemez. Bir sonraki eğitim kampına katılamazsanız, katılımınız otomatik olarak bir sonraki Kamp hafta sonuna ertelenecektir.